Close

Rezervácia termínu skúšania svadobných šiat

Výber svadobných šiat je pre nevestu dôležitá časť predsvadobných príprav. Aby sme sa Vám mohli dostatočne venovať, dohodnite si termín skúšania šiat. 


Kontaktujte nás telefonicky na čísle 0911 582 830, alebo prostredníctvom rezervačného formulára. 

V rezervačnom formulári vyplňte termín a čas, ktorý by Vám vyhovoval. Po obdržaní rezervácie Vám v najbližších dňoch termín potvrdíme. V prípade, že bude termín obsadený, navrhneme Vám ďalší možný termín návštevy nášho svadobného salónu.Neunáhlite výber šiat

Do svadobného salónu sa vyberte v dostatočnom predstihu, ideálne 3 až 6 mesiacov pred termínom svadby. Zároveň platí, čím skôr prídete, tým väčší výber budete mať. Každá nevesta by si mala zvážiť, v akom predstihu navštívi svadobný salón, aby sa jej šaty do svadby nezunovali.

Menej je niekedy viac

Neskúšajte príliš veľké množstvo modelov šiat, optimálny počet je okolo päť kusov. Skúšať treba, ale primerane, aby ste sa vedeli rozhodnúť, ktoré šaty sú tie pravé. Na skúšanie šiat si vyhraďte približne hodinu, táto doba je orientačná a závisí od počtu skúšaných šiat.

Zoberte si poradcu

Hovorí sa “Viac hláv, viac rozumu”, no v prípade výberu svadobných šiat to tak celkom neplatí. Práve naopak, čím viac poradcov, tým ťažší výber. Na výber šiat nechoďte sama, zoberte si na pomoc mamu, objektívnu kamarátku alebo kritickú sestru. Pokúste sa prísť v sprievode max. 2 osôb.

Skúšanie svadobných šiat  je spoplatnené sumou 20,00 Eur / 60 minút alebo 25,00 Eur / 90 minút. 

V prípade rezervácie šiat poplatok nebude účtovaný


Rezervačný formulár

Rezervačný formulár
Uveďte dátum
Uveďte čas
Pokiaľ sa chcete niečo spýtať, kľudne nám to napíšte.
Poskytnuté údaje budú použité len na zabezpečenie krokov potrebných pre rezerváciu termínu skúšky (potvrdenie termínu, prípadne spätná komunikácia). Tieto údaje nebudú využité na marketingové účely a nebudú poskytované tretím osobám.
reCAPTCHA
Sending

.