Close

11/07/2018

Kolekcia 2019 už v salóne

Milé nevesty,

v našom svadobnom salóne LERYA máme pre Vás prichystané šaty svetovo uznávaných značiek v oblasti svadobnej módy. U nás za zameriavame predovšetkým na kvalitu šiat a tomu podriaďujeme aj výber značiek, ktoré ponúkame. Za uplynulé obdobie sme vďaka našim zákazníčkam stále viac presvedčení, že kvalita španielskych svadobných šiat je našou doménou. V Žiline a širšom okolí sme jediný svadobný salón, kde nájdete pokope kvalitu popredných španielskych značiek.

V prvých mesiacoch tohto roku sme pre Vás boli v Barcelóne a v Madride osobne vyberať svadobné šaty z novej kolekcie 2019 značiek ROSA CLARÁ, LA SPOSA a WHITE ONE. Tohto výberu sme sa zúčastnili medzi prvými zo Slovenska, aby sme Vám vedeli ponúknuť novú kolekciu čo najskôr.

S radosťou Vám môžeme oznámiť, že prvé modely z novej kolekcie sú už v našom svadobnom salóne LERYA. Takmer tretina novej kolekcie 2019 je už pripravená na skúšanie pre Vás 🙂

Svadobné šaty z novej kolekcie môžete vidieť zatiaľ len priamo v salóne LERYA. Na webovú stránku ich budeme pridávať až koncom leta/začiatkom jesene, keď bude pripravená kompletná kolekcia 2019.

Tak neváhajte a príďte sa presvedčiť na vlastné oči, že náš španielsky výber je to pravé pre Vás.

Tešíme sa na Vás

Váš tím LERYA