Close

05/01/2017

Luxusné spoločenské šaty Mac Duggal

V nadchádzajúcej plesovej sezóne sme sa rozhodli priniesť originalitu a nápaditosť aj do kolekcie spoločenských šiat.
Od nového roka máte v našom svadobnom salóne, ako jedinom v Žiline,  možnosť prenajať si spoločenské šaty prestížnej americkej značky Mac Duggal

Značka Mac Duggal patrí na vrchol módneho trhu s dámskymi spoločenskými šatami a obsahuje až 11 rôznych kolekcii. Tvorcom je dizajnér Mac Duggal, ktorý spája umelecký, moderný a luxusný dizajn s módnymi strihmi.

Mac Duggal šaty sú vyhľadávané a prezentované mnohými módnymi editormi, celebritami a filmovými hviezdami. Do šiat tejto značky sa obliekajú aj hviezdy ako Gwyneth Paltrow, Eva Longoria, Jennifer Beal, Carmen Electra, Shakira, Kelly Clarkson, Khloe Kardashian, Paris Hilton, Tina Turner, Bette Midler, Aretha Franklin a mnohé ďalšie. Mimo červených kobercov, sa táto značka objavuje aj na filmových plátnach a na korunováciách krásy Miss America a Miss USA.

Značka Mac Duggal sa v roku 1985 predstavila so svojou prvou kolekciou a očarila svojimi nádhernými a luxusnými materiálmi, zdobením a inovatívnymi strihmi. Mac Duggal, hrdý na svoje indické korene, implementoval bohaté farby, vzory a materiály. Aj vďaka tomu sa značku dostala až na vrchol módy spoločenských šiat.

Po viac ako 25 rokoch, 11 jedinečných kolekcií drží značku Mac Duggal stále na vrchole. Rok čo rok prináša sviežosť, inšpiráciu, trendy, farby, kvalitné materiály a prevedenie a zároveň široké spektrum strihov a štýlov. Niektorý model môže obsahovať až 20000 ručne prišívaných Swarovski kryštálov a byť ušitý až zo 40tich metrov látky, zatiaľ čo iný model predstavuje jednoduchosť v odievaní, ktorý oživuje nestarnúcu klasiku „Little Black Dress“. Aj toto je kúzlo značky Mac Duggal.

 

Neváhajte a príďte si do nášho svadobného salónu vybrať spoločenské šaty, v ktorých Vás nik neprehliadne a budete očarujúca.
Kolekcia spoločenských šiat Mac Duggal je už pripravená pre Vás. Vzory, farby, materiály a strihy, ktoré inde nenájdete.

Veríme, že Vás očaria minimálne tak, ako nás.

Tešíme sa na Vás,

Váš tým LERYA