Close

31/03/2017

Narodeniny so svadobným salónom LERYA

1.4.2016 sme pre Vás, milé nevesty, otvorili jedinečný svadobný salón so svadobnými šatami luxusných značiek priamo v srdci Žiliny. Počas prvého roka sme sa Vám snažili zabezpečovať ten najlepší servis pri výbere svadobných šiat a množstvo neviest, ktoré od nás odchádzali s úsmevom na perách nás presvedčilo, že tu máme svoje miesto. Všetkým zákazníčkam sa chceme poďakovať za prejavenú dôveru a veríme, že aj naďalej budeme prinášať radosť do Vašich predsvadobných príprav a krásu do Vašich svadobných dní v podobe vysnívaných svadobných šiat.

Všetky spokojné zákazníčky sú pre nás darčekom a radosťou. Náš prvý rok by sme chceli osláviť s Vami a preto pri príležitosti prvých narodenín svadobného salónu LERYA sme pre Vás, milé budúce nevesty, prichystali darček.

Pripravili sme pre Vás súťaž o skvelý pobyt v luxusnom hoteli v Tirolských Alpách.

Ak si v čase od 1.4.2017 do 30.9.2017 zarezervujete v našom salóne svadobné šaty na Vašu svadbu, bez ohľadu na jej termín, máte šancu vyhrať.

Do sútaže budú automaticky zaradené aj tie nevesty, ktoré si svoje vysnívané šaty u nás stihli zarezervovať ešte pred vyhlásením našej narodeninovej súťaže. V ich prípade, ale musí byť splnená podmienka, že ich svadba sa bude konať v čase trvania súťaže (od 1.4.2017 do 30.9.2017).

Pravidlá súťaže

 

Výherca získa pobyt v luxusnom 5 hviezdičkovom hoteli  Posthotel Achenkirch na 2 noci pre 2 osoby v hodnote 768 Eur, vrátane polpenzie a vstupu do wellness.

Posthotel Achenkirch je relaxačný hotel v samotnom srdci Tirolských Álp, kde sa budete cítiť príjemne.

Miesto, kde uniknete každodenným starostiam, oživíte zmysly, rozviniete svoju kreativitu a načerpáte novú silu. To sú najtúžobnejšie očakávania od dovolenky dnešnej uponáhľanej doby. V Posthoteli Achenkirch sa naplnia všetky tieto sny.

Môžete sa tešiť na skutočnú nefalšovanú pohostinnosť, krásnu prírodu, veľa priestoru na rôzne športy a pokoj. Nechajte sa rozmaznávať v decentnom luxuse najrozmanitejšieho, priam exkluzívneho vodného a saunového sveta.

www.posthotel.at

 

Výhercu súťaže budeme losovať po skončení súťaže dňa 20.10.2017 .

Tak neváhajte, príďte nás navštíviť, rezervujte si termín skúšania a vyberte si svoje vysnívané svadobné šaty u nás.

Tešíme sa na Vašu návštevu

Váš tím LERYA