Close

26/04/2017

Výpredaj svadobných šiat

Milé zákazníčky,

v našom svadobnom salóne nájdete každý rok novú kolekciu svadobných šiat. Chceme Vám ponúknuť tie najkrajšie a najkvalitnejšie šaty. Výber jednotlivých modelov nenechávame na náhodu a preto šaty vyberáme osobne v Španielsku a Holandsku. Kladieme dôraz na výber materiálov, strihov a prevedenia jednotlivých modelov šiat, aby sme Vám mohli poskytnúť šaty s vysokou kvalitou. U nás si môžete byť isté, že šaty, ktoré Vám ponúkame sú originály svetovo uznávaných značiek tvorené profesionálnymi dizajnérmi.

Pre to, aby ste od nás dostali vždy len kvalitu a dokonalosť, šaty v našom salóne nedržíme dlhšie ako 2 roky. Taktiež Vám nechceme ponúkať šaty, ktoré by boli opotrebované a zničené. Jednotlivým modelom venujeme dokonalú starostlivosť a do výpredaja zaraďujeme modely bez známok použitia.

Momentálne už po prvom roku nášho fungovania Vám ponúkame vo výpredaji svadobné šaty značiek Enzoani, Mori Lee a MGNY. Tieto šaty boli požičané maximálne 3 krát a nájdete medzi nimi aj modely, ktoré ešte nemala žiadna nevesta. Šaty vo výpredaji môžu byť Vaše za zlomok ich predajnej ceny.

Modely zaradené vo výpredaji nájdete v galérii svadobných šiat – kategória výpredaj.

Tešíme sa na Vás

Váš tým LERYA